Чарівний комплекс “Порто -Парадізо” розташований у ідеальному місці в “Дiневi Рecорт” – на пляжі, безпосередньо біля пристані для яхт “Марина Дiневи” та одного з найкрасивіших пляжів на нашому узбережжі Чорного моря.

Про комплекс “Порто -Парадізо”

Будівля виконана в середземноморському архітектурному стилі.

Розкішні та якісні будівельні матеріали в поєднанні з близькістю моря та престижним місцем розташування повністю виправдовують інвестиції в купівлю квартир у комплексі.

Комплекс має басейн з підігрівом для дорослих та дітей, систему електролізної дезінфекції, де вода, у яку додається сіль, забезпечує комфорт морської води, відомий з давніх часів, і його розслаблюючу дію.

Чудово підтримувані зелені зони з великою кількістю сезонних квітів та чагарників та прекрасним видом на море гарантують повне розслаблення та комфорт мешканцям.

Dinevi Resort

Переваги комплексу

Сучасні апартаменти “Преміум” у престижному житловому комплексі “Порто-Парадізо”.

Будівля складається з двох секцій, секції “А” та секції “В” – 73 квартири площею від 30 кв.м. до-93 кв.м., однокімнатні, двокімнатні та трикімнатні.

Комплекс “Порто-Парадізо” має чудовий інвестиційний потенціал та можливість хорошого прибутку від оренди.

Діневі Ресорт

Порто Парадізо є частиною Діневі Ресорт — Десятки мальовничих комплексів, вписаних у природу як єдиний архітектурний ансамбль. Вони пов’язані між собою сучасною інфраструктурою, зеленими та освітленими торговими вулицями, шикарними бутиками, елітними ресторанами та барами, золотистими пляжами з Блакитним прапором, салонами краси, спортивними спорудами, церквами, амфітеатром та незліченними можливостями для розваг.

Amphitheatre

Загальна інформація:

  • Аеропорт Бургас – 40 km.

  • Цілорічно – цілодобова охорона та відеоспостереження

  • Квартири : 73

  • Рік будівництва: 2015

  • Обслуговування загальних приміщень: 600 евро на рік

Наявнi будинки в комплексі

Compare listings

Порівняйте