ДIНЕВI ГРУП – це перша компанiя в Бoлгарiї, яка почала забудову дачних поселень закритого типу, позиціонуючи себе в сегменті розкошi на ринку нерухомості.

Лише у Святому Власі є десятки комплексів, об’єднаних під назвою „ ДIНЕВI РЕСОРТ“. Мальовничі комплекси, вписані в природу як єдиний архітектурний ансамбль. Вони пов’язані між собою сучасною інфраструктурою, ландшафтними та освітленими торговими вулицями, шикарними бутиками, елітними ресторанами та барами, золотистими пляжами з «Блакитним прапором», салонами краси, спортивними спорудами, церквами, амфітеатром, медичними центрами та незліченними можливостями для розваг.

Etara 4 Vlas

Етера 4

Найновiше курортне селище Dinevi Group у Святому Власі, розташоване на другій лінії від пляжу. Комплекс є звичайним продовженням лінії архітектури відродження комплексів ЕТАРА 1, ЕТАРА 2, ЕТАРА 3.

Комплекс ЕТАРА 4 складається з двох будівель на різних рівнях. Їхня конфігурація утворює Г-подібну структуру.

Планування квартир розроблено так, що вітальні та спальні орієнтовані на море.

Venid Eco Village Sveti Vlas

Venid Eco Village

Комплекс у стилі “старого болгарського будинку”, натхненний ідеєю зберегти болгарські традиції та національний дух в архітектурі.

Ландшафт є частиною лісової зони “Касада”, земельна ділянка міста. Святий Влас, область Несебр, з панорамним видом на море і сильно вираженим схилом на південь. Це дає передумову для мальовничого міського рішення з різноманітним видом на ліс і море з кожного житлового будинку.

Compare listings

Порівняйте