ДIНЕВI ГРУП – це перша компанiя в Бoлгарiї, яка почала забудову дачних поселень закритого типу, позиціонуючи себе в сегменті розкошi на ринку нерухомості.

 

У динамічному бізнес – середовищі компанія прагне запропонувати оригінальні та сучасні рішення, адаптовані до специфічних потреб клієнтів. Тому за 35 років роботи на ринку їй вдалося побудувати довгострокову співпрацю на основі взаємної довіри та чесності у бізнесі.

Dinevi Resort Sveti Vlas Blacksea

Якість найвищого рангу

Дотримуючись найвищих стандартів та вимог сучасного будівництва, компанія завоювала довіру великої кількості вимогливих клієнтів. Задовольнила величезні вимоги, оновила досягнення та довела, що це компанія з масштабною діяльністю та баченням майбутнього.

marina-dinevi-yachteno-pristanishte

Наше ім’я стало стандартом якості

Бренд „ДIНЕВI” впізнаваний у Болгарії на морському курорті Святий Влас, гірськолижному курорті Пампорово у казкових горах Родопи, у морському обласному центрі Бургас та столиці Софії, і список нерухомості стає все більш вражаючим.

Тільки у Святому Власі є десятки комплексів і тисячі квартир, об’єднаних під назвою ДiНЕВi РECОРТ.

Поділяючи максиму, що життя переносить нас у несподівані місця, а любов веде додому, Дiневi Груп будує будинки з великою любов’ю та почуттям, вважаючи, що дім – там, де твоє серце.

Dinevi Group Sveti Vlas Sun

Будинки мрії в Болгарії

Вони знаходяться на першій лінії до пляжу і містять все необхідне, щоб відчути домашній затишок і тепло – затишне середовище, багато озеленені двори, квіткові алеї, басейни, дитячі майданчики, стоянки, що охороняються, супермаркети, ресторани, бари тощо.

Sveti Vlas Dinevi Resort Panorama

Дім – це почуття

Дім – це не просто місце, це почуття У цьому сенсі будинки Дiневi Груп,- це не просто покупка нерухомості. Це відчуття життя в захищеному суспільстві, відчуття комфорту і безпеки, привілей жити в розкішній квартирі в за містом з повністю розвиненою міською інфраструктурою.

Коли ми створювали ДIНЕВI ГРУП, ми вирішили будувати з замахом та масштабом, запроваджувати високі стандарти для туризму та бізнесу та підкорювати вершини за вершинами. Сьогодні, через 35 років, успіх – це факт. Своїми проектами та діяльністю компанія зробила внесок не лише у розвиток туризму в Болгарії, а й у позитивну зміну зовнішнього вигляду болгарських курортів.


Дінко Дінев и Йордан Дінев

Dinevi

Яхт – порт Марина Діневі

Будучі проектом порт вразив своїм новаторським баченням та інноваційним підходом та отримав престижну премію за інвестиції Bentley Investment Award. І Біблія серед журналів про яхти у всьому світі Boat International, віднесла Болгарію до країн з найкращими яхтами світу в 2008 році.

Яхт – порт відповідає всім критеріям сучасної високотехнологічної споруди. Його місткість становить 300 човнів і пропонує повний спектр послуг, необхідних для експлуатації та обслуговування яхт Високий рівень обслуговування зміцнив імідж елітного порту, яким пишалися б навіть найпрестижніші курорти.

Marina Dinevi

Дiневi Рeсорт – Светi Влас

Амбіційний проект, інженерно розроблений з замахом, досвідом та послідовністю. Ось як можна кількома словами описати DINEVI RESORT – повністю завершений туристичний продукт із повністю розвиненою інфраструктурою.

Завдяки унікальному поєднанню чистого гірського повітря, морського клімату та прекрасної природи, Святий Влас є улюбленим місцем відпочинку багатьох болгар та іноземців

Пляж Святого Власу виходить на південь. Пісок дрібний і золотистий. Літні дні характеризуються тихим ранком та відносно прохолодним полуднем.

Осінь у Святому Власі унікально довга, тепла і тиха. В останні роки в середині грудня спостерігається температура 15 градусів. Зима тут не більше місяця.

Sveti Vlas Dinevi Resort

Пляжі Святого Власу та порту Марини Діневі є одними з болгарських лауреатів знака “Блакитний прапор”.

Пляж “Венiд Бiйч” в Дiневi Рeсорт входить до топ -20 найкращих пляжів для класичного відпочинку у світі! Отримав оцiнку з першої у світі платформи відзнак та порівняння пляжів beach-inspector.com, які дослідили 1595 світових пляжів загальною протяжністю 14 тисяч кілометрів!

Курорт постійно розвивається і оновлює своє бачення, спираючись на сучасні пам’ятки, красу в дрібних деталях та задоволення вищого класу.

Це лише деякі причини ДIНЕВiI РECОРТ бути улюбленим місцем сімейного відпочинку туристів з усього світу.

Venid Beach

Compare listings

Порівняйте