Розташований на висоті 1675 метрів над рівнем моря, комплекс “Гранд Манастира” розташований прямо в центрі мiсцевостi Студенец, де починається траса з підйомників у Пампорово, бiля вершини та вежі Сніжанка.

Dinevi Pamporovo

У самому серці гір

Будівлі комплексу побудовані в стилі традиційної болгарської архітектури. У кожній квартирі є камін і відкривається незабутній вид на мальовничі схили Родоп.

Комплекс “Гранд Манастира” формує вигляд курорту Діневі в зимових умовах. Між секторами в комплексі – є тепле з’єднання та спільна автостоянка та рецепція.

Різноманітні будинки
Від 30 кв.м. до 115 кв.м. — однокімнатні, двокімнатні, трикімнатні та чотирикімнатні квартири.

Dinevi Pamporovo

На гірськолижних трасах в районі “Студенець”

Гірськолижний курорт Пампорово включає близько 60 км гірськолижних трас, сноубордів, зон для катання на санках та фрірайді, а також трас для бігових лиж.

Пампорово підходять для людей різного віку та з різними можливостями для катання. Ступінь складності трас дозволяє гірськолижним зонам бути доступними як для початківців, так і для просунутих, чергуючи навантаження та відпочиваючи на крутих та похилих ділянках.

Сучасне підйомне обладнання, нові снігові машини та потужні снігові гармати забезпечують швидкий рух туристів без натовпу, оптимальний сніговий покрив та чудові умови для зимових видів спорту.

Загальна інформація:

Комплекс пропонує супермаркет, кілька ресторанів, піано -бар, СПА -центр з басейном з підігрівом, косметичні процедури, сауну, салон краси, масажі, фітнес -центр, ігрову кімнату для дітей, боулінг.

Чисте гірське повітря, прекрасна природа, ідеальне розташування та чудові споруди роблять “Діневі Ресорт” – Пампорово ідеальним вибором для інвестицій та зимових канікул.

Як додаток, крім бажаного напрямку для вас та вашої родини, Гранд Манастир має чудовий інвестиційний потенціал та можливість гарного прибутку від оренди

 

Аеропорт Пловдів – 80 km.

Цілорічно – цілодобова охорона та відеоспостереження

Рік будівництва: 2008

Обслуговування загальних приміщень: 450 евро на рік

Всі зручності в одному місці

Pamporovo Dinevi Resort
  • повністю мебльовані та обладнані сучасним дизайном – камін камін у кожній квартирi

  • готові для проживання чи для оренди

  • поруч з гірськолижною трасою, ліфтом та скі школою

Гранд Манастира басейн
  • SPA центр

  • басейн з підігрівом

  • ігрова кімната та боулінг

  • три ресторани

  • нічний клуб

  • супермаркет

Наявнi будинки в комплексі

Compare listings

Порівняйте